Fotograf Dariusz Rajczykowski

O mnie

Mam na imię Darek i jestem fotografem z artystycznym podejściem do każdej sesji. Moja fotograficzna przygoda od dziesięciu lat łączy street art z portretami, co przygotowało mnie idealnie do fotografii reportażowej.

W mej idei człowiek przed obiektywem dostarcza najprawdziwszych emocji, co w połączeniu z nutą artyzmu czyni każdą sesję przejawem nieszablonowej sztuki.

O mojej pracy

Łącząc profesjonalizm z artystyczną duszą – końcowy produkt każdej sesji to nie tylko nietypowy, ciekawy reportaż, ale przede wszystkim zadowolenie obu stron. Angażuję się w każde zlecenie kilka dni przed sesją, w trakcie, a także po jej zakończeniu.

Podczas pleneru i portretu aktywnie współpracuję z celem obiektywu, zaś na Twojej imprezie będę jak powietrze – niezbędny, ale niewidoczny. Dzięki starannie omówionym szczegółom przed zleceniem idealnie wkomponuję się w klimat Twojego eventu, a profesjonalny sprzęt zapewni niezawodność przez cały przebieg uroczystości. Kiedy potrzebujesz skorzystać z mojej kreatywności – prowadzę Cię przez sesję za rękę. Kiedy jednak masz swój idealny pomysł – wszystko jest jak w Twojej głowie.

Prócz talentu fotograficznego oferuję również sesje w towarzystwie pięknych koni, które od lat są członkami mojej rodziny.

Elastyczność, profesjonalizm i kreatywność to trzy zasady mojej firmy, które są do Twojej dyspozycji na terenie Polski i Europy, a zwłaszcza Hiszpanii, do której mam ogromną słabość. Fotowycieczka do gorącej krainy tapas, flamenco i słońca? Zawsze chętny!